reenio

... to internetowy system rezerwacji i jeden z najbardziej efektywnych sposobów rezerwacji i komunikacji z klientami.

Dla kogo przeznaczony jest ten system?

System przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców i firm, które oferują bezpośrednie usługi dla klientów lub spotykają się z nimi. System rezerwacji może być wykorzystywany w różnych obiektach sportowych, punktach usługowych (fryzjerstwo, masaż, itp.), placówkach kształcenia, przy wynajmie sal, koncertach i wielu innych rodzajach działalności.

... i wiele innych

Odpowiedni również dla Twojej firmy

 

System reenio dostosowuje się do specyficznych potrzeb Twojej firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji konfiguracji wyglądu i parametrów rezerwacji.

Wykłady, imprezy kulturalne, warsztaty, obozy dla dzieci, ...
Szkolenia, imprezy sportowe, kursy tańca, …
Wellness, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie, serwisy samochodowe, ...
Aerobik, fitness, imprezy marketingowe, sport, ...
Bilety, vouchery, ...
Wynajem pomieszczeń i inne ...

Zastanawiasz się, czy internetowy system rezerwacji jest właśnie dla Ciebie? Przejrzyj NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA lub stronę DOKUMENTACJA i wypróbuj system reenio.

Mam bardzo mało czasu i obawiam się, że wstępna konfiguracja zajmie mi dużo czasu.

Wstępna konfiguracja może trwać zaledwie chwilę! Zależy to od rodzaju działalności i zakresu oferty, ewentualnie terminów. Jednak z naszego doświadczenia i informacji zwrotnej od naszych klientów wynika, że czas potrzebny do wstępnej konfiguracji i umożliwienia dokonywania rezerwacji najczęściej waha się od 30 minut do 2 godzin. Wstępną konfigurację można porównać do zakładania profilu na portalu społecznościowym. Jest to bardzo proste i przyjazne dla użytkownika. Nie ma się czego bać!

Nie musisz wpisywać wszystkich informacji i terminów na raz. Większość rzeczy możesz konfigurować stopniowo, a z czasem dodawać kolejne usługi i terminy.

Mówiąc prościej, czas poświęcony na wstępną konfigurację zwróci się w ciągu tygodnia, dzięki zaoszczędzeniu czasu, który teraz poświęcasz na rezerwacje dokonywane osobiście lub przez telefon i szukanie wolnego terminu w swoim kalendarzu.

Dodatkowo, jeśli posiadasz już bazę danych lub listę swoich klientów np. w Excelu, bez problemu zaimportujesz ją do systemu, co jeszcze bardziej ułatwi start.

Nie mam strony internetowej. Czy nadal mogę korzystać z systemu rezerwacji reenio?

Oczywiście!System rezerwacyjny reenio może nawet częściowo zastąpić stronę internetową.

Dzięki systemowi rezerwacyjnemu reenio możesz szybko i łatwo stworzyć własną stronę rezerwacyjną, na której, oprócz kalendarza rezerwacji, znajdą się również podstawowe informacje o firmie i oferowanych usługach.

Możesz tu jednocześnie zamieścić dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych usług, takie jak bezpośredni kontakt do pracowników, zdjęcia czy mapę lokalizacji usługi. Strona jest responsywna, co oznacza, że jest dostosowana również do urządzeń mobilnych.

Mam już stronę internetową i chcę ją połączyć z systemem rezerwacji. Czy jest to możliwe?

Tak, strona rezerwacyjna reenio jest domyślnie dostępna pod osobnym adresem (cos.reenio.pl, rezerwacje.twojafirma.pl, twojerezerwacje.pl, itd.).

Możesz jednak podlinkować formularz rezerwacyjny do istniejącej witryny internetowej! Takie podłączenie nie jest technicznie zależne od sposobu działania obecnej witryny - wystarczy wstawić prosty kod na stronach. Może to być przycisk rezerwacji (kalendarz rezerwacji otworzy się w osobnej karcie) lub bezpośrednie umieszczenie kalendarza rezerwacji na stronie internetowej (odwiedzający pozostaje na Twojej stronie). Może to brzmieć skomplikowanie, ale uwierz, to nie jest trudne. Możesz też skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej lub z kimś, kto zna się trochę na stronach internetowych!

Wolę osobisty kontakt z klientem.

Czy nie lepiej pozwolić klientowi wybrać, który sposób rezerwacji jest dla niego najwygodniejszy?

Korzystanie z systemu rezerwacji reenio i rezerwacje telefoniczne nie wykluczają się wzajemnie! Wręcz przeciwnie, te dwie opcje doskonale się uzupełniają. Kłopotliwe umawianie się przez telefon na termin, który odpowiada obu stronom, zostaje całkowicie wyeliminowane.

W systemie rezerwacji klient widzi, kiedy jesteś wolny i może łatwo znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie termin. Szczegóły dotyczące usługi można ustalić osobiście lub telefonicznie. Kiedy w systemie rezerwacyjnym zobaczysz nową rezerwację, możesz samodzielnie skontaktować się z klientem (e-mail, SMS, telefon).

Obawiam się, że muszę zainwestować sporą kwotę w niezbędny sprzęt i instalację systemu.

Martwisz się niepotrzebnie! System rezerwacji reenio działa w chmurze jako usługa (korzystamy z technologii Microsoft). Nie ma potrzeby niczego instalować, kupować serwerów ani innego skomplikowanego sprzętu.Wystarczy współczesny komputer (lub inne współczesne urządzenie) podłączone do internetu i z nowoczesną przeglądarką.

Co zrobić, jeśli nie wiem, czy system sprawdzi się w moim przypadku? Czy mogę wypróbować go bez żadnych zobowiązań?

Nie ma nic prostszego niż zarejestrować się i wypróbować system za darmo w ciągu kilku minut od rejestracji (skonfiguruj i rezerwuj).

System dostępny jest w opcji FREE, w której nie ma ograniczeń dotyczących funkcjonalności czy czasu (nie ma wersji próbnej na 30 dni), a jedynie niektórych parametrów operacyjnych. Możesz przetestować cały system, aby sprawdzić, czy nadaje się dla Ciebie i Twojej firmy.

Co więcej, możesz od razu używać go do dokonywania rzeczywistych rezerwacji dla swoich klientów.Jeśli wyczerpiesz ograniczenia wersji darmowej, możesz bez problemu przejść na jeden z wyższych pakietów. Twoi klienci nawet tego nie zauważą.

Muszę sprawdzać rezerwacje bezpośrednio na miejscu, gdy przybywają klienci. Czy jest to możliwe?

Tak, sprawdzanie rezerwacji jest możliwe dzięki naszej aplikacji mobilnej.Możesz ją pobrać na swoje urządzenie mobilne z Google Play lub App Store. Możesz szybko sprawdzić status konkretnych rezerwacji i dokonać zmian w ich statusie bezpośrednio na miejscu. Dodatkowo, jeśli aktywujesz generowanie kodów kreskowych lub QR, wystarczy skierować aparat telefonu (lub inne urządzenie odczytujące kody) na kod przesłany w mailu z rezerwacją, a aplikacja natychmiast wyświetli szczegóły danej rezerwacji.

Chcę, aby płatność za zamówione usługi była dokonywana bezpośrednio podczas dokonywania rezerwacji. Czy jest to możliwe?

Tak, współpracujemy przede wszystkim z bramką płatniczą GoPay, więc nie ma problemu z realizacją płatności online bezpośrednio od klientów, w tym z udostępnianiem EET. Musisz tylko ustawić bramkę płatniczą GoPay i po prostu połączyć z nią system rezerwacji. Oprócz bezpośrednich płatności online, możliwe jest również korzystanie z tzw. kredytu klienta w systemie. Możliwe jest nawet modyfikowanie ostatecznej ceny rezerwacji, mając na uwadze klienta, dzięki własnym formularzom rezerwacji, które uwzględniają np. rabat za członkostwo w klubie, cenę za dodatkowe usługi itp.

Oferujemy naszym klientom różne zniżki przy użyciu kodów rabatowych. Czy system też to umożliwia?

Tak, system rezerwacji zawiera wsparcie do zarządzania i korzystania z kodów rabatowych, voucherów, bonów upominkowych. Wystarczy wprowadzić do systemu określone kody, ustawić ich parametry (liczbę wykorzystań, ważność, wysokość rabatu) i udostępnić je klientom. Podczas rezerwacji klient może użyć kodu, a cena rezerwacji zostanie natychmiast skorygowana. Można ją również natychmiast uregulować.

Czy istnieje możliwość sprzedaży biletów za pomocą systemu rezerwacji?

I to jest możliwe. Poprzez połączenie bramki płatniczej, żądania zapłaty i generowania kodu QR/pliku PDF, bardzo łatwo jest stworzyć termin, w którym rezerwacje mogą z łatwością funkcjonować jako bilety. Aplikacja do rejestracji przybycia klientów umożliwia bardzo sprawną kontrolę i unieważnienie ich bezpośrednio na wydarzeniu. Bilety mogą być sprzedawane w ten sposób na wszystkie rodzaje terminów. Jednak szczególnym rodzajem terminu jest termin oferujący Miejsca/Siedzenia - dzięki niemu można narysować dokładny kształt sali bankietowej, koncertowej, autobusu, sali wykładowej, audytorium itp. oraz umożliwić rezerwację konkretnych miejsc. Bilet pełni wówczas funkcję nie tylko przepustki na wydarzenie, ale także biletu na konkretne miejsce lub stolik. To idealne rozwiązanie do wykorzystania na koncertach, przedstawieniach teatralnych czy balach. Mapę miejsc tworzysz samodzielnie, zgodnie z własnymi potrzebami i za darmo!

Pobierz elektroniczne przewodniki ZA DARMO i bez żadnej rejestracji.

Przygotowaliśmy kilka dokumentów PDF, które opisują możliwości dostępnych na rynku systemów rezerwacji, a także dają wgląd w to, w jaki sposób internetowe systemy rezerwacji mogą pomóc Twojej firmie. Te przewodniki są skierowane zarówno do przedsiębiorców z branży obsługi klienta, jak i do wszystkich innych osób, które chcą poprawić zarządzanie czasem w swojej firmie i znaleźć łatwiejszy sposób komunikacji z klientami.