Wykłady, imprezy kulturalne, warsztaty, ...

 

Możliwość oferowania klientom wielu terminów na to samo wydarzenie, z zachowaniem specyficznych parametrów poszczególnych terminów, pojemności obiektów, lokalizacji itp. Tego typu wydarzenia mają większą liczbę miejsc i większą liczbę rezerwujących na cały termin, a mniejszą liczbę pojedynczych terminów.

wykłady, warsztaty, konferencje, koncerty, przedstawienia teatralne i inne spektakle kulturalne, jednodniowe tematyczne kursy edukacyjne, obozy lub wycieczki dla dzieci, wyjazdy, imprezy dla dzieci, turnieje sportowe i inne zorganizowane zajęcia grupowe, okolicznościowe imprezy z dużą dawką adrenaliny dla grup, imprezy marketingowe, ...


Zdolność do przyjęcia większej liczby klientów

Każdy konkretny termin można ustawić na określoną liczbę zarejestrowanych klientów.

Bilety na miejsca siedzące

Możesz stworzyć własną mapę miejsc siedzących i oferować rezerwacje i bilety do stolików na balu lub w sali koncertowej.

Elastyczne definiowanie terminów

Dzięki prostemu definiowaniu terminów możliwe jest tworzenie harmonogramu wydarzeń z dużym wyprzedzeniem.

 

Intuicyjne środowisko systemu reenio pozwala na tworzenie terminów zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów w odniesieniu do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

Prawidłowe zdefiniowanie terminów rezerwacji, przyporządkowanie zasobów i ostateczne udostępnienie terminów klientom jest jednym z kluczowych warunków prawidłowego korzystania z każdego systemu rezerwacji. Zawsze należy mieć na uwadze charakter wydarzenia, specyfikę jego uczestników, możliwości oferowanych usług itp.

Odpowiedni również dla Twojej firmy

 

System reenio dostosowuje się do specyficznych potrzeb Twojej firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji konfiguracji wyglądu i parametrów rezerwacji.

Wykłady, imprezy kulturalne, warsztaty, obozy dla dzieci, ...
Szkolenia, imprezy sportowe, kursy tańca, …
Wellness, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie, serwisy samochodowe, ...
Aerobik, fitness, imprezy marketingowe, sport, ...
Bilety, vouchery, ...
Wynajem pomieszczeń i inne ...

Zastanawiasz się, czy internetowy system rezerwacji jest właśnie dla Ciebie? Przejrzyj NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA lub stronę DOKUMENTACJA i wypróbuj system reenio.