Szkolenia, imprezy sportowe, taneczne, ...

 

Możliwość zapewnienia klientom łatwego sposobu rezerwacji wszystkich terminów związanych z danym wydarzeniem lub imprezą. Zwykle jest to na przykład 2-miesięczny kurs tańca z ustalonym terminem, w tym samym miejscu i z określonymi powtórzeniami.

kółka zainteresowań i naukowe, szkoły artystyczne, świetlice, długoterminowe kursy, szkolenia dla pracowników, zajęcia sportowe, regularne drużynowe rozgrywki sportowe (siatkówka, piłka nożna, unihokej, koszykówka, ...), spotkania tematyczne, zajęcia taneczne, ...


Rezerwacje powtarzające się regularnie

Terminy z powtarzającymi się zdarzeniami i rezerwacjami na cały cykl, dla wszystkich terminów.

Rezerwacje automatyczne

Klient automatycznie ma zarezerwowane wszystkie terminy w ramach danego cyklu, istnieje również możliwość zarządzania pojedynczymi terminami.

Obłożenie pod kontrolą

Dzięki oddzielnym rezerwacjom możliwe jest monitorowanie, czy klient w danym dniu przyjedzie czy nie.

 

Utworzenie powtarzających się terminów jest dzięki reenio niezwykle proste. Zawsze jednak należy zastanowić się, w jaki sposób klienci się rejestrują i czy wskazane jest automatyczne rejestrowanie ich na wszystkie terminy danego wydarzenia, czy też mogą oni zarejestrować się tylko na niektóre z dostępnych terminów.

Popularnym typem wydarzenia jest takie, którego przebieg podzielony jest na kilka odrębnych, następujących po sobie terminów. Zakłada się, że użytkownik chcący zarejestrować się na takie wydarzenie będzie chciał wziąć udział we wszystkich dostępnych terminach.

Odpowiedni również dla Twojej firmy

 

System reenio dostosowuje się do specyficznych potrzeb Twojej firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji konfiguracji wyglądu i parametrów rezerwacji.

Wykłady, imprezy kulturalne, warsztaty, obozy dla dzieci, ...
Szkolenia, imprezy sportowe, kursy tańca, …
Wellness, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie, serwisy samochodowe, ...
Aerobik, fitness, imprezy marketingowe, sport, ...
Bilety, vouchery, ...
Wynajem pomieszczeń i inne ...

Zastanawiasz się, czy internetowy system rezerwacji jest właśnie dla Ciebie? Przejrzyj NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA lub stronę DOKUMENTACJA i wypróbuj system reenio.