Bilety, vouchery

 

Rezerwacje i bilety mają wiele wspólnego. Bilet może być utworzony dla każdej rezerwacji (np. w formie dokumentu PDF zawierającego kod QR), jednak w niektórych przypadkach klient ma dostać właśnie bilet lub voucher - zazwyczaj na wydarzenia z dużą liczbą osób i koniecznością kontroli ich wejścia.

bilety na spektakle teatralne, koncerty, pokazy, wystawy, projekcje, vouchery na wstęp do ogrodów zoologicznych, zamków, ...


Kompletny proces sprzedaży

Dzięki płatnościom online, kodom QR i aplikacji do rejestracji przybycia klientów zabezpieczony jest cały proces od momentu dodania oferty aż do kontroli przy wejściu.

Bilety i miejsca siedzące

Możesz samodzielnie zdefiniować i rozrysować mapę miejsc siedzących, czy to w sali balowej, kinowej czy koncertowej.

Aplikacja do rejestracji przybycia klientów

Dzięki aplikacji do rejestracji przybycia klientów (na Androida i iOS) możesz bez problemu sprawdzić bilety bezpośrednio podczas wydarzenia!

 

System rezerwacji obejmuje wszystkie ważne etapy całego procesu związanego z ofertą, sprzedażą i kontrolą biletów. Do każdej rezerwacji może być przypisany osobny bilet i to Ty decydujesz, z jakich opcji będziesz korzystać w tym zakresie (płatności online, kody QR, aplikacja do rejestracji przybycia klientów itp.)

Szczególnym przypadkiem są wydarzenia, na które głównym efektem procesu rezerwacji jest bilet wstępu lub voucher. Zazwyczaj są to różnego rodzaju bale, koncerty czy spektakle teatralne i filmowe, gdzie do rezerwacji oferuje się konkretne miejsca. Jest to bardzo łatwe dzięki interaktywnemu edytorowi "mapy miejsc siedzących". Drugą grupą efektywnego wykorzystania biletów jest możliwość rezerwacji "vouchera", który uprawnia klienta do wejścia w określonym czasie. Idealnie nadaje się do wejść do ogrodów zoologicznych, zamków, grodów, wystaw itp.

Odpowiedni również dla Twojej firmy

 

System reenio dostosowuje się do specyficznych potrzeb Twojej firmy dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych opcji konfiguracji wyglądu i parametrów rezerwacji.

Wykłady, imprezy kulturalne, warsztaty, obozy dla dzieci, ...
Szkolenia, imprezy sportowe, kursy tańca, …
Wellness, gabinety kosmetyczne, gabinety lekarskie, serwisy samochodowe, ...
Aerobik, fitness, imprezy marketingowe, sport, ...
Bilety, vouchery, ...
Wynajem pomieszczeń i inne ...

Zastanawiasz się, czy internetowy system rezerwacji jest właśnie dla Ciebie? Przejrzyj NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA lub stronę DOKUMENTACJA i wypróbuj system reenio.